За день до завершення кубку світу в українських паралімпійців-стрілків вже 15 медалей

Після п’ятого дня змагань, за день до завершення кубку світу з паралімпійської кульової стрільби, що проходить з 22 по 31 липня 2019 року в м. Осієк, Хорватія, в національної збірної команди України вже 15 медалей: 5 золотих, 7 срібних та 3 бронзові.

Знову ж таки Ковальчук Василь виборов срібну медаль у вправі зі стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів лежачи, клас SH2, змішана дисципліна (R9).

У цій же вправі команда у складі Ковальчука Василя, Матафонова Юрія та Плакущого Віталія посіла також друге місце у командного заліку.

У вправі R6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів лежачи, клас SH1, змішана дисципліна) команда у складі Дорошенка Андрія, Стоєва Юрія та Щетнік Ірини виборола також срібну медаль.

Завтра, 30 липня – прикінцевий змагальний день кубку світу з кульової стрільби, у якому беруть участь понад 220 спортсменів з 48 країн світу,  а ми традиційно з партнерами Національного комітету спорту інвалідів України –  компаніями lifecell та ВОЛЯ  – продовжуємо вболівати за український результат нашої команди!