Вранішні новини з Токіо: національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу успішно розпочала змагання міжнародного турніру

Поки всі в Україні ще бачили солодкі вранішні сни, в далекому японському Токіо українські паралімпійці вже вибороли в особистих змаганнях 2 золоті та 4 бронзові нагороди на міжнародному турнірі із паранастільного тенісу. Міжнародний турнір триватиме з 31 липня по 03 серпня 2019, і в ньому беруть участь 200 паралімпійців з 23 країн світу. Команду України представляє 9 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Золото здобули: діюча чемпіонка світу Литовченко Марина (клас 6) та чемпіон Паралімпіади в Ріо Дідух Віктор (клас 8).

Бронзовими призерами міжнародного турніру стали: Єзик Олександр (клас 2), Петрунів Василь (клас 3), Шинкарьова Ірина (клас 9) та Май Іван (клас 8).

Отож, 6-ма високими нагородами паралімпійці України підвели підсумок у виступі в особистих змаганнях, і наразі готуються до нових стартів.  Вже за декілька годин розпочнуться командні змагання.

Ці міжнародні змагання в Токіо –  важливий етап на шляху до Токіо-2020. Разом зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України – компаніями lifecell та ВОЛЯ – вітаємо нашу команду з першими перемогами на міжнародному турнірі та продовжуємо вболівати за український результат національної паралімпійської збірної команди з настільного тенісу! Вперед, вперед, Україно!