Українці стали віцечемпіонами міжнародного турніру з пара тенісу

Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу успішно виступила на міжнародному турнірі, що з 22 по 28 січня 2024 року пройшов у м. Гіза, Єгипет, виборовши серед 26 країн-учасниць друге загальнокомандне місце турніру з 5,5 золотими, 3 срібними та 2 бронзовими медалями(нагадаємо, що у парах з представниками інших країн до загальнокомандного заліку зараховується 0,5 медалі).

У прикінцевий день змагань, українці вибороли ще 5,5 високих нагород, серед яких 3,5 золоті, 2 срібні та 1 бронзова.

• Литовченко Марина та Лев Кац (XD17) – срібло;
  • Косміна Наталя та Власенко Валерій (XD22) – бронза.

А загалом, українська пара збірна у складі 8 спортсменів здобула 5,5 золотих золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі та посіла друге місце після команди Франції.

• Косміна Наталя – золото (0,5 медалі в командних змаганнях –дабл), бронза (в командних змаганнях- мікст);
  • Литовченко Марина – срібло (в індивідуальних змаганнях), 2 срібла (в командних змаганнях  – дабл та мікст)

Результати  спортсменів

№ п/п Прізвище, ім`я спортсмена Область Номер програми Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера

Результати та протоколи змагань за посиланням:

Вітаємо команду з потужним виступом на цьому міжнародному турнірі та бажаємо успіхів на шляху до виборювання паралімпійських ліцензій на Паралімпіаду-2024! Все буде Україна!

#ШляхДоПарижу #ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #ПараНастільнийТеніс  #ТенісНастільний