Українці не залишили жодного шансу іншим на чемпіонаті світу з кульової стрільби

Національна паралімпійська збірна команда з кульової стрільби тріумфально завершила шостий, передостанній день змагань чемпіонату світу, що наразі проходить в австралійському Сіднеї, і своїм потужним виступом не залишила жодного шансу іншим країнам випередити Україну.  Власне, станом на сьогодні, за день до завершення чемпіонату світу, збірна команда України продовжує лідирувати в медальному заліку та очолювати неофіційну підсумкову таблицю змагань з 9 золотими, 7 срібними та 2 бронзовими медалями.

Ці два дні – 16 та 17 жовтня – традиційно виявились “медальними” для збірної команди України. Вчора скрабничка національної збірної команди України поповнилася двома медалями – вправі R1 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м стоячи, клас SH1) срібло здобув Андрій Дорошенко. Починання Андрія підтримала у аналогічній вправі серед жінок R2 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м стоячи, клас SH1) Ірина Щетнік, яка поступилася лише останній пострілом спортсменці зі Словаччини.

А сьогоднішній день розпочався золотом у вправі R6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів лежачи, клас SH1, змішана дисципліна): наша команда у складі Андрія Дорошенко, Юрія Матафонова та Ірини Щетнік показала перший світовий результат. Командні медалі були розподілені за результатом відбіркового до кваліфікації старту, тож маємо сподівання завтра на високий результат у кваліфікації цієї вправи та потрапляння до фіналу наших спортсменів. У вправі R9 (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів лежачи, клас SH2, змішана дисципліна) Віталій Плакущий здобув срібло, поступившись лише 0,1 очка останнього пострілу в фіналі. Команда у складі Василя Ковальчука, Юрія Матафонова та Віталія Плакущого у цій вправі посіла друге місце. У вправі Р2 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів, клас SH1) Ірина Ляху посіла перше місце, впевнено відстрілявши в фіналі.

Вітаємо українських паралімпійців з потужним виступом на чемпіонаті світу!

Трансляції наживо кожного змагального дня чемпіонату світу можна побачити за наступним лінком: https://www.facebook.com/shootingparasport/ або: https://www.youtube.com/user/ParalympicSportTV/videos?view=2&sort=dd&live_view=502&shelf_id=67 та, увага: на фейсбук-сторінці Національного комітету спорту інвалідів України: https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/

Завтра, 18 жовтня,  – прикінцевий день чемпіонату світу, у якому беруть участь майже 300 спортсменів з 55 країн світу, що є безумовним рекордом за кількістю спортсменів та країн серед усіх міжнародних змагань в історії паралімпійської кульової стрільби. Вболіваємо за Україну!!