Українські танцюристи на візках стали першими на чемпіонаті світу

Національна паралімпійська збірна команда зі спортивних танців на візках у складі 16 спортсменів стала найкращою у боротьбі з представниками 22 країн світу за найвищі нагороди чемпіонату світу, що з 21 по 22 жовтня проходив у бельгійському місті Малле: у доробку українських танцюристів 17 високих нагород, серед яких – 9 золотих, 4 срібних та 4 бронзові медалі та перше місце у світі.

Згадаємо, як це було. Перший день змагань приніс команді 5 золотих, 1 срібну та 2 бронзові медалі у 6 видах програми:

Комбі Латина, клас 2/Combi latin Class 2

Заміга Іван і Данкевич Олена – срібна нагорода.

Дуо Стандарт, клас 1/Duo Standard Class 1

Слуговіна Ілона та Бевзюк Валерій – золота нагорода.

Керничний Володимир и Кернична Сніжана – бронзова нагорода.

Дуо Стандарт, клас 2/Duo Standard Class 2

Чинка Олена та Оніщенко Олександр – золота нагорода.
 У другий день змагань чемпіонату світу, виступаючи у 9 видах програми, наші спортсмени вибороли 9 медалей: 4 золоті, 3 срібні та  2 бронзові.

Жінки, вільний стиль, індивідуальна програма, клас 1/Women’s Singls Freestyle Class 1

Чехонацька Наталія – срібна нагорода.

Жінки, вільний стиль, індивідуальна програма, клас 2/ Жінки Women’s Singls Freestyle Class 2

Чоловіки, вільний стиль, індивідуальна програма, клас 2/ Мen’s Singls Freestyle Class 2

Сівак Іван – бронзова нагорода.

Комбі стандарт, клас 1/Combi Standard Class 1

Слуговіна Ілона та Товстий Андрій – срібна нагорода.

Комбі, вільний стиль, клас 1/ Combi Freestyle Class 1

Чехонацька Наталія и Івлюшкін Павло – золота нагорода.

Бевзюк Валерій та Педченко Вероніка – срібна нагорода.

Дуо Латина, клас 1/Duo Latin Class 1

Кернична Сніжана и Керничний Володимир – золота нагорода.

Дуо Латина, клас 2/Duo Latin Class 2

Щиро вітаємо чемпіонів та призерів чемпіонату світу та з нетерпінням чекаємо їх на рідній землі!