Українські стрілки перетнули екватор чемпіонату світу першими

Сьогодні, 15 жовтня, національна “стрілецька” паралімпійська збірна команда України перетнула першою екватор чемпіонату світу з кульової стрільби, що проходить у місті Сідней, з загальним результатом після чотирьох днів змагань  – 12 медалей (7 золотих, 3 срібні та 2 бронзові).  На другому місці – команда Кореї, у доробку якої 4 золоті медалі, на третьому місці збірні Китаю та Італії, які мають по 3 золота.

Сьогоднішній день виявився також “золотим”, адже у вправі Р4 (стрільба з малокаліберного пістолета на 50 метрів, клас SH1, змішана дисципліна) Олексій Денисюк здобув перше місце, перемігши в фіналі, піднімаючись у заліку вище і вище впродовж серій та одиночних пострілів, і в підсумку залишивши спортсменів з Китаю та Індії з сріблом та бронзою відповідно. До речі, саме в цій вправі Олексій став третім під час Паралімпійських ігор 2016 року.

Також наша команда у складі Василя Ковальчука, Юрія Матафонова та Віталія Плакущого здобула срібну медаль у командному заліку у вправі R5 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м лежачи, клас SH2, змішана дисципліна), поступившись тільки команді Сербії, яка встановила світовий рекорд у командному заліку, що тримався майже чотири роки.

Вітаємо національну паралімпійську збірну команду України з кульової стрільби з потужним результатом!

Трансляції наживо кожного змагального дня чемпіонату світу можна побачити за наступним лінком: https://www.facebook.com/shootingparasport/ або: https://www.youtube.com/user/ParalympicSportTV/videos?view=2&sort=dd&live_view=502&shelf_id=67

Попереду – ще 3 змагальні дні чемпіонату світу, у якому беруть участь майже 300 спортсменів з 55 країн світу, що є безумовним рекордом за кількістю спортсменів та країн серед усіх міжнародних змагань в історії паралімпійської кульової стрільби. Вболіваємо за Україну!!