Українські паралімпійці-зимники перетнули екватор кубку світу 20 високими нагородами

20 високих нагород, з яких 3 золоті, 9 срібних та 8 бронзових – з таким результатом перетнули екватор кубку світу з лижних перегонів та біатлону спортсмени національної паралімпійської збірної команди України з зимових видів спорту. Тільки за два останні дні, 15 та 16 грудня, паралімпійцям вдалось вибороти 2 золоті, 5 срібних та 2 бронзові медалі і цим знову ж таки утвердити першу позицію серед 21-ї країни-учасниці (за загальною кількістю нагород), а також закріпитись на 3-й позиції по “золоту”.
13 Japan Japan 0 1 1 2

Досить успішно розпочали українські паралімпійці змагання з біатлону (середня дистанція) 15 грудня, виборовши 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медалі. Золоті нагороди вибороли Кононова Олександра (клас стоячі), Шишкова Оксана (ураження зору). Срібні медалі в Конашук Богдани (клас стоячі) та Решетинського Ярослава (порушення зору). Бронзову медаль здобув Казік Олександр (порушення зору).

16 грудня 4-ма медалями завершили змагання цього кубку світу з лижних перегонів (спринт) наші переможці:

• срібні медалі в Вовчинського Григорія (клас стоячі), Радя Тараса (клас сидячі), Шишкової Оксани (порушення зору).
  • бронзова медаль у Ляшенко Людмили (клас стоячі).
 Сьогодні, 17 грудня – тренувальний день, а вже завтра, 18 грудня, – передостанній день змагань кубку світу,  що проходить у фінському місті Вуокатті.  Вітаємо наших чемпіонів та призерів та бажаємо удачі усім нашим спортсменам! Вболіваємо за кожного з них  – а у складі національної збірної команди 18 спортсменів (11 чоловіків та 7 жінок)  – з офіційним діджітал-партнером команди – компанією Lifecell.