Українські параканоїсти – другі у світі!

Національна паралімпійська збірна команда з параканое у складі 5 спортсменів яскраво виступила на чемпіонаті світу-2022 в канадському Галіфаксі, в якому взяли участь 120 спортсменів з 26 країн світу. Виборовши 3 медалі – 2 золоті та 1 срібну, українські паралімпійці стали другими!

Переможцями змагань стали:

• Микола Синюк – золото у байдарці на дистанції 200м, клас KL2 (Рівненська обл.);
  • Марина Мажула – золото  у  у байдарці на дистанції 200м, клас KL1 (Волинська обл.);
  • Владислав Єпіфанов  – срібло у аутригері на дистанції 200м, клас VL3 (Черкаська обл.)

Вітаємо національну збірну з параканое, яка, попри всі труднощі попередніх етапів підготовки, які відбулись за підтримки міжнародної спортивної спільноти, у підсумку змагань посіла друге місце у світі!

Всі свої перемоги збірна присвятила українському народові та ЗСУ. Слава Україні!!!