Українські парафехтувальники вибороли 9 медалей кубку світу

Національна паралімпійська збірна команда України потужно виступила на кубкові світу з фехтування на візках, що 20 листопада завершився у м.Егер. Угорщина. У підсумку чотирьох днів змагань українські парафетувальники здобули 9 високих нагород: 2 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі. Нагадаємо, що у цьому кубкові світу взяли участь спортсмени з 28 країн світу. Хоча загальнокомандний залік не проводився, Україна увійшла в десятку найкращих країн світу!

На відміну від попередніх міжнародних змагань у цьому сезоні, національна збірна команда була вперше представлена 16 паралімпійцями, і 11 із 16 спортсменів збірної вибороли високі нагороди, 7 із них – мультимедалісти. Українські парафехтувальники потужно виступили і в індивідуальних змаганнях, і в командних. Це було справжньою сенсацією прикінцевого дня змагань – перше, друге та третє місце у різних командних видах боротьби. І це направду високий результат України!

Найуспішнішим для збірної України став виступ Федоти-Ісаєвої Олени, яка виборола 2 золоті та 1 срібну нагороду, також Бреус Євгенія виборола 1 золоту та 1 срібну нагороди, Науменко Олег та Манько Антон вибороли по 1 золотій та 1 бронзовій медалям.