Українські параатлети перемагають на чемпіонаті світу

Ранки починаються з переможних новин: національна паралімпійська збірна команда з легкої атлетики вже два дні поспіль виборює яскраві перемоги на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, що з 23 по 28 лютого проходить у м.Торун, Польща. Станом на сьогодні збірна команда у кількості 10 спортсменів виборола 11 медалей, серед яких 5 золотих, 5 срібних, 1 бронзова.

Найкраще від команди наразі виступає спортсменка з Івано-Франківська Шуляр Юлія, в доробку якої 2 золоті медалі!

Особисті результати  спортсменів

№ п/п Прізвище, ім`я спортсмена Область Номер програми Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
1 Біленко Василь Дмитрович Івано-Франківська 60 м з/б 2 Антонець В.В.
400 м 6
2 Волуйкевич Павло Романович Івано-Франківська 1500 м 1 Єрузель Є.І.
3000 м старти ще не відбулись
3 Зазуляк Ольга Іванівна Тернопільська довжина 6 Салук І.А.
Потрійний стрибок 2
Естафета 4х400 м старти ще не відбулись
Естафета 4х200 м 1
4 Мисник Анастасія Миколаївна Кіровогрдська Штовхання ядра 3 Соколовський О.М.
5 Єзловецька Наталя Іванівна Київська 200 м старти ще не відбулись Стельмах С.С.
400 м 2
6 Шпачинська Вікторія Олегівна Кіровоградська Штовхання ядра 1 Соколовський О.М.
7 Коваль Максим Валерійович Чераська Штовхання ядра  2 Панчелін Д.С.
8 Даниліна Людмила Миколаївна Київська 800 м старти ще не відбулись Стельмах С.С.
1500 м 2
9 Шуляр Юлія Павлівна Івано-Франківська 200 м старти ще не відбулись Єрузель Є. І.
400 м 1
10 Яровий Олександр Миколайович Полтавська Штовхання ядра 1 Щипець Ю.О.

Сьогодні, у третій день змагань, боротьба за найвищі легкоатлетичні нагороди триває, і ми бажаємо нашій збірній команді спортсменів з порушеннями розумового і фізичного розвитку  перемог на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні!