Українські мушкетери на візках стали третіми у світі

Яскраву золоту крапку поставила у сьогоднішніх змаганнях жіноча шабельна команда – Бреус Євгенія (категорія А), Морквич Наталя (категорія А), Дьолог Надія (категорія В) та Єсіна Ольга (категорія В). Дівчатка сьогодні змогли у запеклій боротьбі перебороти у фіналі збірну команду Італії – володарку цього чемпіонату світу: емоції зашкалювали, проте ніщо не могло спинити наших красунь у боротьбі за справжній український результат! Відтак, у доробку українських фехтувальників – 9 високих нагород, серед яких 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі. Національна паралімпійська збірна команда України з фехтування змагалась за найвищі нагороди чемпіонату світу з 145 спортсменами з 24 країн світу.

Безперечним лідером команди за підсумками виступу на чемпіонаті світу стала Морквич Наталя, котра виборола дві золоті медалі – в особистому та командному заліках. Другою серед жінок стала Бреус Євгенія, котра єдина із команди виборола 3 високі нагороди – 1 золоту (командна), 1 срібну та 1 бронзову медалі. Серед чоловіків найбільш успішно виступив Шавкун Сергій, завоювавши 1 золоту та 1 бронзову медаль в особистому заліку.