Українські голбольні команди вийшли у чвертьфінали чемпіонату Європи

Національні паралімпійські збірні команди з голболу успішно завершили змагання у своїх групах та вийшли на боротьбу з суперниками у чверть фіналі чемпіонату Європи з голболу, що з 9 грудня триває у м. Подгориці, Чорногорія.

Чоловіча команда у своїй групі посіла перше місце, здобувши 3 перемоги  та 1 поразку. Українці перемогли команди Туреччини (4:1), Ізраїлю (12:5), Фінляндії (9:0) та поступились команді Чорногорії з рахунком 3:6 (по пенальті).

Жіноча команда виборола 1 перемогу з командою Німеччини з рахунком 7:2 та поступилась командам Туреччини (0:10) та Великобританії (1:7).

Вже завтра, 14 грудня, розпочинаються голбольні баталії у чвертьфіналах. Чоловіки гратимуть з командою Греції (о 20:00 за київським часом), жінки ще чекають своїх суперниць на завтра.

Загалом у змаганнях чемпіонату Європи беруть участь 10 чоловічих команд і 9 жіночих. Україну представляють обидві команди, яких на урочистій церемонії відкриття чемпіонату Європи привітав Олег Герасименко – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Чорногорії.