Україна здобуває перше золото чемпіонату світу з парабадмінтону

Національна паралімпійська збірна команда з бадмінтону вперше за всю історію здобуває найвищу нагороду чемпіонату світу! Історичну золоту нагороду для України здобула парабадмінтоністка Оксана Козина на змаганнях чемпіонату світу, що з 1 по 6 листопада тривав у столиці Японії Токіо. Вона стала чемпіонкою в одиночній категорії (клас SL 3). У фіналі 28-річна спортсменка з Дніпра перемогла представницю Туреччини Халіме Їлзид — 20:22, 21:18, 21:14.

«Я щаслива, що змогла вписати своє ім’я в історію українського бадмінтону. Оксана Козина першою здобула золоту медаль — та це ж просто вау!» — прокоментувала Оксана своє досягнення в інтерв’ю Міжнародній федерації бадмінтону. «Мої дідусь і бабуся в Україні, а молодший брат військовий. Я переживаю за них усіх. Для них мої перемоги!», — додала чемпіонка.

Всього у  змаганнях чемпіонату світу взяли участь 298 спортсменів з інвалідністю з 35 країн світу. Від команди України виступило 3 спортсмени з найвищим рейтингом (взяти участь у змаганнях чемпіонату світу мають право лише спортсмени, що потрапили до найвищого рейтингу).