Україна завершила паралімпійський кубок світу з академічного веслування домінантою

Національна паралімпійська збірна команда з академічного веслування успішно виступила на черговому кубкові світу, що з 19 по 24 червня 2018 року пройшов у м. Лінц, Австрія. Українцям з 2 золотими та 1 срібною нагородами вдалось обігнати 13 країн-учасниць та вибороти перше місце у неофіційному загальнокомандному заліку.

Роман Полянський, чемпіон Ріо-2016,  домінував на дистанції та заслужено здобув золото кубку світу, не залишивши шансів своєму супернику з Росії.

Анна Шеремет також потужно пройшла дистанцію та посіла друге місце.

Двійка парна у складі Світлани Богуславської та Ярослава Коюди посіла четверте місце, а четвірка з рульовим в оновленому складі показали кращий час з двох заявлених човнів. Наші спортсмени перемогли досвідчених італійців.

Особисті результати  спортсменів

№ п/п Прізвище, ім`я спортсмена Область Номер програми Зайняте місце

Прізвище, ініціали тренера
1 Полянський Роман Олександрович Одеська Одиночні, чол., PR1 M1x 1 Бондаренко Ю.Р.

2 Шеремет Анна  Василівна Дніпропетровська Одиночні, жін., PR1 W1x 2 Кириченко І.Л.

10 Польща     1

Другий кубок світу з академічного веслування зібрав близько 50 веслувальників з 14 країн світу. Цей кубок дозволив екіпажам випробувати свої сили перед майбутнім чемпіонатом світу 2018 року, який пройде у місті Пловдів, Болгарія, з 5 по 17 вересня.

Вітаємо наших чемпіонів та призерів кубку світу та бажаємо вдалих майбутніх стартів!