Україна виборола 3 золоті нагороди у спортивних танцях на візках

Національна збірна команда України зі спортивних танців на візках здобула на кубкові світу  зі спортивних танців на візках серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, що 16-17 вересня проходив у місті Кошице (Словаччина) три золоті нагороди! І це при тому, що завдяки підтримці оргкомітету змагань лише двом представникам нашої команди – Сіваку Івану та Данкевич Олені –  вдалось взяти участь у цьому важливому міжнародному спортивному форумі, який об’єднав близько 50 танцюристів із 13 країн світу.

Багаторазовий чемпіон світу та Європи Іван Сівак (Рівненська обл.) заворожив Кошице своїми танцювальними рухами в класі 1 і 2 серед чоловіків, виборовши в індивідуальних програмах 2 золоті нагороди (категорії «Single Men 2 Сопventional» та «Single Men Freestyle class 2»). Також він здобув чемпіонський титул у комбілатині у класі 2  («Соmbi Latin class 2») у парі з Оленою Данкевич (м. Київ).

Вітаємо наших танцюристів з неймовірною перемогою, яку вони присвятили ЗСУ та рідній Україні!

Бажаємо успішної підготовки до змагань  найважливішого в цьому сезоні паратанцювального турніру –  чемпіонату світу зі спортивних танців у Генуї 2023, що пройде у листопаді. А у перший тиждень жовтня спортсменів чекатиме ще одна сходинка до чемпіонату  – міжнародний турнір Para Dance Sport, що пройде у Празі.