Срібло України в паравелоспорті

Срібною медаллю завершила змагання чемпіонату світу (трек) з паралімпійського велосипедного спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору національна паралімпійська збірна команда України. Змагання проходили у м. Сен-Кантен-ан-Івелін (Франція)  з 17 по 23 жовтня 2022 року, і в них взяли  участь 174 паралімпійців 38  країн світу.

Лише одним спортсменом була представлена Україна – донеччанином Єгором Дементьєвим, який виборов срібну нагороду в індивідуальній гонці переслідування на дистанції 4 км.

Донецька

Індивідуальна гонка переслідування (4км)

Іванян Г.М.

Види, що позначені «*» не входять до програми Паралімпійських ігор.

Омніум «загальний залік**» вид програми, до якого входять сумарні результати усіх чотирьох видів (200м, 1км, 4км, скретч). Цей вид програми також має медальний комплект нагород, але не входить до програми Паралімпійських ігор.

Вітання Єгору з перемогою! Боровся до кінця на кожній із дистанцій і переміг! Україна переможе!!!