Поки Україна щоночі засинає, паралімпійці здобувають такі важливі медалі на шляху до Токіо

Вже два дні поспіль українські фехтувальники на візках яскраво борються за медалі на етапі кубку світу з паралімпійського фехтування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, який проходить з 22 по 25 травня 2019 року у м. Сан-Пауло, Бразилія. Серед 170 спортсменів із 29 країн світу, команда України представлена 14-ма фехтувальниками, котрі за два змагальні дні вже вибороли 7 медалей – 1 золото, 3 срібла та 3 бронзові нагороди! Чим, по суті, зробили гарний подарунок до Дня народження головному тренеру національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках Геннадію Яновському.

У перший змагальний день срібну нагороду вдалося здобути Демчуку Андрію у чоловічій шаблі категорії А. В свою чергу, Тетяна Позняк виборола бронзу у жіночій шпазі категорії В.

Дуже гарно привітали із днем народження головного тренера збірної команди України із фехтуванням на візках Геннадія Едуардовича Яновського його підопічні: у доробку українських фехтувальників у другий день індивідуальних змагань п’ять високих нагород. А саме: у феноменальному українському фіналі жіночої шаблі категорії А наші дівчата випробували нервову систему усіх вболівальників. Із рахунком 15:14 золото виборола Євгенія Бреус, відповідно в Морквич Наталі – срібло. У чоловічій шпазі категорії В у напрочуд важкому фіналі срібло виборов Науменко Олег. Бронзову медаль завоював Демчук Андрій у чоловічій рапірі категорії А та Федота Олена у жіночій шаблі категорії В.
Завтра, 25 травня, –  останній день індивідуальних змагань. Побажаємо удачі нашим славним паралімпійцям та підтримуймо їх там, у далекій Бразилії, своїми думками та вболіванням разом з партнерами Національного паралімпійського комітету  – компаніями lifecell  та Воля!