Парастрілки України: третій день перші на кубкові світу

Завершився третій змагальний день кубку світу з кульової стрільби, який за підсумком трьох вправ став срібним та бронзовим для збірної команди України. А у цілому – вже третій день поспіль українські паралімпійці – перші на кубкові світу з 6 медалями, 3 з яких золоті, 2 срібні та 1 бронзова!

У вправі R7 (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень, клас SH1, чоловіки) Дорошенко Андрій став другим, а Стоєв Юрій – посів третє місце. Також, в фіналі цієї вправи ще один наш спортсмен – Денисенко Олександр посів шосте місце.

Не так вдало завершились вправи Р1 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів, клас SH1,чоловіки) та Р2 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів, клас SH1,жінки). Денисюк Олексій та Ляху Ірина потрапили до фіналів, однак за результатами фіналів показали однаковий результат – 7 місце).

Попереду – ще 4 дні змагань, а отже, екватор змагань наша команда перетне завтра. Побажаємо удачі нашим спортсменам!!!

Нагадаємо, що цей кубок світу зібрав близько 120 спортсменів з 24 країн світу, та проводиться за безпрецедентних заходів безпеки, що включають не тільки проживання команд окремо одна від одної на території закритого готельного комплексу, з неможливістю сполучення з зовнішнім світом (окрім як виїзду на тренування та змагання), але й ПЛР тестування кожні 48 годин перебування в ОАЕ та заходи з запобігання поширенню COVID-19 на стрільбищі.

Від збірної команди України участь у світовому стрілецькому кубку беруть 10 спортсменів, 7 з яких вже здобули кваліфікаційні ліцензії для НПК України на Ігри Токіо 2020.

Спортсмени змагатимуться до 24 березня в кінно-стрілецькому та гольф-клубі “Аль-Айн”, (Equestrian, Shooting & Golf Club,) – у тому самому тирі, який прийме наступний чемпіонат світу в 2022 році. Змагання транслюватимуться наживо на фейсбук-сторінці Національного паралімпійського комітету України: https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/

Дивимось та вболіваємо за нашу стрілецьку команду!!! Слідкуйте за оновленнями (як тільки буде трансляція – вона атоматично з’явиться на нашій сторінці)!