Парапауерліфтери України – другі у світі

Національна паралімпійська збірна команда з пауерліфтингу повертається сьогодні в Україну з другим місцем у світі за загальною кількістю нагород та третьою – за “золотом” на кубку світу, що з 22 по 28 березня проходив у м.Манчестер, Великобританія та об’єднав спортсменів з 22 країн світу. Загальний доробок команди – 10 медалей, 2 з яких золоті, 6 срібних та 2 бронзові, а також – один рекорд світу. Зауважимо, що 9 спортсменів з 10 повертаються додому з високими нагородами!

Тільки у завершальний день змагань збірники вибороли 1 срібну медаль у надзвичайно цікавому виді змагань – міксті, борючись за золото з командою Узбекистану, та бронзову нагороду серед жінок у ваговій категорії  до 86 кг.

Отож, в прикінцевий день змагань бронзову медаль виборола Аліна Кумейко (вагова категорія до 86 кг), піднявши вагу 100 кг.

У надзвичайно захоплюючій бортьбі команда України поступилась Узбекистану у міксті  – срібло (Олійник Наталя, Бабинець Юрій, Панасюк Костянтин).

Найкраще від команди виступила  Шевчук Мар’яна – золота нагорода з рекордом світу – 132 кг (покращивши свій попередній результат – 131 кг), а також Соловйова Лідія – теж “золото”. Причому, власне Мар’яна Шевчук показала кращий результат, ніж спортсмени без інвалідності.

Особисті результати  спортсменів

№ з/п Прізвище, ім`я спортсмена Область Вагова категорія. Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера

Карпенко В.П.

Всього у змаганнях кубку світу взяли участь 125 атлетів з 22 країн світу. Паралімпійську команду України представляли 10 спортсменів – 8 жінок та 2 чоловіка.

Національна збірна України – п’ята за чисельністю спортсменів, представлених на цьому кубкові світу. Найбільше у збірної Польщі – 14 учасників, в Нігерії, яка виборола перше місце на цих змаганнях – 13.