Паралімпійські стрілки вибороли 3 золота у перший день кубку світу

Національна паралімпійська збірна команда України з кульової стрільби досить потужно розпочала кубок світу у місті Аль-Айн, ОАЕ. У перший же день змагань, що проводились у двох вправах, українці вибороли три з трьох можливих золотих нагород. Отож, перший день змагань розпочався із потрійного “золота”!

У вправі R3 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів лежачи, клас SH1, змішана дисципліна) Стоєв Юрій виборов золоту медаль, впевнено пройшовши фінал та витримавши нервову напругу. Щетнік Ірина також брала участь у фіналі, і посіла 7-е місце.

В цій же вправі, команда у складі Дорошенка Андрія, Стоєва Юрія та Щетнік Ірини виборола золото.

“Золото” в індивідуальній вправі Р3 (швидкісна стрільба з малокаліберного пістолета на 25 м, клас SH1, змішана дисципліна) здобув Денисюк Олексій.  Ляху Ірина також брала участь у фіналі вправи Р3 і посіла 4-е місце.

Вітаємо команду з потужним почином та бажаємо ще більшої влучності у наступні дні змагань!

Нагадаємо, що цей кубок світу зібрав близько 120 спортсменів з 24 країн світу, та проводиться за безпрецедентних заходів безпеки, що включають не тільки проживання команд окремо одна від одної на території закритого готельного комплексу, з неможливістю сполучення з зовнішнім світом (окрім як виїзду на тренування та змагання), але й ПЛР тестування кожні 48 годин перебування в ОАЕ та заходи з запобігання поширенню COVID-19 на стрільбищі.

Від збірної команди України участь у світовому стрілецькому кубку беруть 10 спортсменів, 7 з яких вже здобули кваліфікаційні ліцензії для НПК України на Ігри Токіо 2020.

Спортсмени змагатимуться до 24 березня в кінно-стрілецькому та гольф-клубі “Аль-Айн”, (Equestrian, Shooting & Golf Club,) – у тому самому тирі, який прийме наступний чемпіонат світу в 2022 році.

Змагання транслюватимуться наживо на фейсбук-сторінці Національного паралімпійського комітету України: https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/

Дивимось та вболіваємо за нашу стрілецьку команду!!! Слідкуйте за оновленнями (як тільки буде трансляція – вона атоматично з’явиться на нашій сторінці)!