Параканоїсти України вибороли 4 медалі на чемпіонаті Європи

Національна паралімпійська збірна з параканое успішно виступила на мультиспортивному заході «Чемпіонати Європи Мюнхен 2022», що проходив у м. Мюнхен, Німеччина з 17 по 21 серпня 2022 року, виборовши 4 високі нагороди – 2 срібні та 2 бронзові медалі.

У змаганнях взяли  участь понад 500 спортсменів від 37 країн Європи (як олімпійці так і паралімпійці).  Від команди України виступило 6 паралімпійців.

Особисті результати  спортсменів

№ з/п Прізвище, ім`я спортсмена Область Вид програми (клас), місце Прізвище, ініціали тренера

ПІ – паралімпійський вид програми

У зв’язку з тим, що це відбулися мультиспортивні змагання (з багатьох видів спорту), то медальний залік саме з параканое не підраховувася.

Онлайн результати змагань:

Трансляція змагань:

Участь у змаганнях збірної команди України відбулася завдяки безпосередній допомозі Асоціації веслувальних видів спорту Франції та Міжнародної федерації каное у співпраці з оргкомітетом змагань, що дало змогу показати дойтойний результат українських параканоїстів.

Вітаємо національну команду України з перемогою! Разом ми – сильні!