Національна паралімпійська збірна команда з кульової стрільби – другий день поспіль перша на кубкові світу

Національна паралімпійська збірна команда з кульової стрільби продовжує набирати обертів на кубкові світу, що наразі триває в перуанській Лімі. За два дні змагань збірна виборола 6 нагород, серед яких 3 золоті та 3 срібні медалі та очолює другий день поспіль турнірну таблицію кубку світу.

У другий день змагань наші парастрілки взяли участь у двох видах програми, та в обох випадках вчора пізно увечері наші спортсмени поступились досвідченим спортсменам з Південної Кореї, хоча напруга у фіналах трималась до останнього пострілу.

Отже, “срібло”14 червня здобули:

🎯 У вправі R2 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи, клас SH1, жінки) – 🥈Щетнік Ірина;

🎯 У вправі R1 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи, клас SH1, чоловіки) – 🥈Дорошенко Андрій.

Країни, які  посіли  з  1-11 командні  місця  у змаганнях (станом на 14.06.21)

1

У третій день змагань (15.06.2021)  за розкладом відбудуться змагання у двох вправах, в одній з яких – 🎯 Р1 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів, клас SH1,чоловіки), братиме участь Денисюк Олексій. Пряма трансляція фіналу запланована на нашій сторінці у фейсбук опівночі (00:00) в ніч з 15 на 16 червня за київським часом.

Цей кубок світу є прикінцевою зупинкою для спортсменів у завоюванні ліцензій на Паралімпійські ігри Токіо 2020, він зібрав 157 спортсменів з 44 країн світу.  Збірна команда України представлена 7 спортсменами, 6 з яких вже мають кваліфікаційні ліцензії для участі і Іграх.

Змагання цього кубку світу триватимуть до 18 червня.

Дивимось кубок світу наживо та вболіваємо за Україну!

#ShootingParaSport #Paralympic #ParalympicTeamUkraine #СтрільбаКульова #Shooting #Паралімпіада2020 #ВідРіоДоТокіо #BestTeam