Лижні баталії: золото і дві бронзи у гонці переслідування

У 5-тий змагальний день #Дефлімпіада2019 наші лижники завоювали золото та дві бронзи. Перше місце у гонці переслідування вільним стилем з солідним відривом виборов Дмитро Мажаєв. Це третє золото на Дефлімпіаді у лідера нашої команди. Наймолодший лижник збірної Руслан Денисенко зі старту пішов сьомим, але вже на фініші на одну десяту секунди опередив Андрія Андріїшина та, по суті, одним виступом лижі “вирвав” бронзу.

Серед жінок третє місце у переслідуванні завоювала Єлізавета Нопрієнко. Це її друга бронза і друга медаль загалом у жіночих лижах.

У підсумку, на рахунку лижної збірної – 8 медалей: три золоті, дві срібні та три бронзові, а загалом в національної дефлімпійської збірної команди України вже 9 нагород  – по три медалі кожного ґатунку та третє місце у загальнокомандному заліку.