Другий день ХІІ Паралімпіади: ще одне золото України!

Національна паралімпійська збірна команда України у другий день змагань Паралімпіади з золотом: Яровий Максим сьогодні виборов золоту нагороду у лижних перегонах на довгій дистанції – 15 км!!! Це перше паралімпійське золото в його спортивній кар’єрі. Минулих ігор саме цього дня він був четвертим, а загалом виборов 2 срібла та 1 бронзу. Станом на сьогодні, 11 березня, – це вже друга золота нагорода України на Паралімпіаді – 2018! Таким чином у доробку України: 2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові медалі! Слава Україні!

Яровий Максим вийшов на дистанцію останнім під номером 29, після відмітки 0,75 км він йшов шостим, потім відмітки 2,85 км, 3,8 км, 5,92 км та 6,87 км долав третім – лідерами на цих відмітках були корейський спортсмен – Сін Еу Хуан та американець Даніел Кносен і починаючи з відмітки 8,98 км і до кінця утримував лідерську позицію. Закінчив Максим дистанцію абсолютно непереможним випередивши свого суперника – чемпіона першого дня змагань (7,5 км коротка дистанція, біатлон) – американця Даніела Кносена на 43,7 секунди. Третім став -срібний призер чемпіонату світу 2017 року у Фінстерау- корейський спортсмен – Сін Еу Хуан. Максим на минулій Паралімпіаді у Сочі на цій же дистанції, а також у другий день змагань був четвертим.

Радь Тарас – наймолодший 18-ти річний спортсмен нашої команди на Паралімпіаді-2018 – стартував під номером 22 і виборов 7 місце. Його результат 43:50.4, що для дебютанта є досить достойним результатом із 29 учасників.

У перегонах на дистанції 12 км жінки сидячи немає представництва українських жінок.

Відтак, у доробку України – 6 нагород: 2 золотих, 1 срібна та 3 бронзові медалі, наша національна паралімпійська збірна команда України за загальною кількістю нагород посідає друге місце разом із командою Канади, Франції, Словаччини. Лідирує, як і вчора, команда Сполучених Штатів Америки у здобутку якої – 9 нагород, з яких 4 золотих, 3 срібних та 2 бронзових.

Загалом сьогодні спортсмени вже 16 країн отримали нагороди різного гатунку.

Завтра виступають на довгій дистанції жінки стоячи та жінки з порушеннями зору (15км), а також чоловіки (20 км) класу стоячи та з порушеннями зору. Вболіваймо за наших спортсменів!

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.