Другий день Дефлімпіади став срібним для України

Національна дефлімпійська збірна команда продовжує перемагати в італійських Альпах. Сьогодні, в другий день змагань Дефлімпіади-2019,  українцям вдалось вибороти ще одну високу нагороду і четверта медаль України – срібна! Вітаємо Мандзюка Павла, який переміг сьогодні у лижних перегонах у спринті та всю команду! Таким чином, у завершенні другого дня змагань Дефлімпіади-2019 у доробку української збірної: 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова нагороди.

Проте не обійшлося і без неприємної несподіванки, адже сьогоднішня срібна медаль могла бути не єдиною. До фінального забігу потрапили двоє росіян та два українці. Серед них – Павло Мандзюк та наш досвідчений Андрій Андріїшин. Саме він був безумовним фаворитом та показував найкращий час у чверть- та півфіналах. Проте в останній гонці, переслідуючи росіянина, у техніці бігу по трасі Андріїшин припустився помилки, яка коштувала йому та команді золотої нагороди.В результаті судді дискваліфікували перший час Андріїшина і після змін у фінішному протоколі Павло Мандзюк став срібним призером.

Близькими до нагород були і українські лижниці. До фіналу класичного спринту відібралася Анастасія Лаврик. Проте на фініші вона стала лише четвертою.

Також сьогодні завершились змагання сноубордистів, де наші спортсмени, на жаль, не змогли дістатись до переможного п’єдесталу. Змагання такого рівня для них, в першу чергу, стали неоціненним досвідом.

Завтра у Санта Катеріні – день відпочинку для нашої збірної. Команда з лижних перегонів буде відновлюватися, щоб вже 16 грудня боротися у забігах класичним ходом на дистанціях 3 та 5 км.

У  Мадезимо продовжуються змагання з керлінгу, а в шахах, що проходять в містечку Кьявенні, сьогодні розпочалась командна боротьба, яка триватиме до кінця Ігор.

Спостерігайте за новинами дефлімпійської збірної за хештегом #Дефлімпіада2019 і тут – ХІХ зимові Дефлімпійські ігри 2019 року: Україно, вперед! та підтримуйте нашу команду разом зі спонсорами і партнерами Національного комітету спорту інвалідів України – компаніями lifecellВОЛЯМоршинськаUCloudToyota UkraineVictoria Koroleva – Виктория КоролёваSPORTMASTER UA.