8 травня 2022 року
Розклад ігор спортсменів України на ХІV Дефлімпійських Іграх (м. Кашіас-ду-сул, Бразилія)
№ | Дата і час | програма \ стадія | Місце | Прізвище | Регіон |
БАДМІНТОН
|
|||||
1 | 08 травня 2022 року – 09:00 | Одиночні жінки | Centro de Iniciação ao Esporte São Caetano |
Губаньова Богдана Олександрівна | м. Київ |
2 | Одиночні жінки | Чорноморова Софія Грігоривна | Миколаївська | ||
3 | Одиночні чоловіки | Такало Петро Петрович | Дніпропетровська | ||
4 | 08 травня 2022 року – 10:20 | Парні жінки Укр- Туреччина | Centro de Iniciação ao Esporte São Caetano |
Губаньова Богдана Олександрівна | м. Київ |
Чорноморова Софія Григорівна | Миколаївська | ||||
5 | 08 травня 2022 року – 12:20 | Змішаний парний розряд Укр- Індія | Centro de Iniciação ao Esporte São Caetano |
Такало Петро Петрович | Дніпропетровська |
Чорноморова Софія Грігоривна | Миколаївська | ||||
5 | 08 травня 2022 року – 15:00 | Змішаний парний розряд Укр-Литва | Centro de Iniciação ao Esporte São Caetano |
Такало Петро Петрович | Дніпропетровська |
Чорноморова Софія Грігоривна | Миколаївська | ||||
БАСКЕТБОЛ
|
|||||
1 | 08 травня 2022 року – 12:30 | група В Тайвань-Україна | SESI Centro Esportivo | див склад команди 03.05 | |
ВЕЛОСПОРТ
|
|||||
1 | 08 травня 2022 року – 09:00 | Шосе: Фінал – гонка за очками | Сантуаріо Діоцезано Носса-Сеньора де Караваджо |
Топчанюк Єлисавета Сергіївна | Чернівецька |
ФУТБОЛ
|
|||||
1 | 08 травня 2022 року – 10:00 | група А Україна – Аргентина | Municipal | див склад команди 30.04 | |
СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ
|
|||||
1 | 08 травня 2022 року – 10:00 | Суперспринт-естафета | Macaquinhos | Левицький Назар Володимирович | Ів-Франківський |
2 | Федосєєва Ганна Володимирівна | м. Київ | |||
ПЛАВАННЯ
|
|||||
1 | 08 травня 2022 року – 10:00 | 800 м вільним стилем (чоловіки) | Recreio Da Juventude Sede Guarany | Адамович Владислав Владиславович | Чернігівська |
2 | Карниш Артем Андрійович | Дніпропетровська | |||
3 | 08 травня 2022 року – 10:00 | 50 м на спині (чоловіки) | Recreio Da Juventude Sede Guarany | Дудник Максим Ігорович | м. Київ |
4 | Кремляков Владислав Олегович | Дніпропетровська | |||
5 | 08 травня 2022 року – 10:00 | 200 м на спині (жінки) | Recreio Da Juventude Sede Guarany | Верниба Валерія Андріївна | м. Київ |
6 | 08 травня 2022 року – 10:00 | 100 м брасом (жінки) | Recreio Da Juventude Sede Guarany | Терещенко Ірина Іванівна | Кіровоградська |
7 | Режило Марія Ігорівна | м. Київ | |||
8 | 08 травня 2022 року – 10:00 | естафета 4х200 м вільним стилем (чоловіки) | Recreio Da Juventude Sede Guarany | склад подається за 1 год до старту | |
9 | 08 травня 2022 року – 18:30 | 50 м на спині (чоловіки) | Recreio Da Juventude Sede Guarany | фіналісти 3-4 | |
10 | 08 травня 2022 року – 18:30 | 200 м на спині (жінки) | Recreio Da Juventude Sede Guarany | фіналіст 5 | |
11 | 08 травня 2022 року – 18:30 | 100 м брасом (жінки) | Recreio Da Juventude Sede Guarany | фіналісти 6-7 | |
12 | 08 травня 2022 року – 18:30 | естафета 4х200 м вільним стилем (чоловіки) | Recreio Da Juventude Sede Guarany | фіналіст 8 | |
ТХЕКВОНДО
|
|||||
1 | 08 травня 2022 року – 09:30 | жінки 67 кг | UCS Ginásio Poliesportivo | Леванович Марія Ігорівна | Дніпропетровська |
ВОЛЕЙБОЛ | |||||
1 | 08 травня 2022 року – 12:00 | жінки група А Україна-Мексика | Fundação Marcopolo | див склад команди 04.05 | |
2 | 08 травня 2022 року – 17:30 | чоловіки група В Україна-Гана | Fundação Marcopolo | див склад команди 04.05 | |
ЛЕГКА АТЛЕТИКА | |||||
1 | 08 травня 2022 року – 10:00 | семиборство – стрибок у довжину (ж) | SESI Centro Esportivo | Потапенко Катерина Олександрівна | м. Київ |
2 | 08 травня 2022 року – 10:00 | 100м (ж) | SESI Centro Esportivo | відкваліфіковані 07.05 7 | |
3 | 08 травня 2022 року – 10:30 | 100м (ч) | SESI Centro Esportivo | відкваліфіковані 07.05 9 | |
4 | 08 травня 2022 року – 11:00 | стрибки у довжину (ч) | SESI Centro Esportivo | Данильченко Володимир Вікторович | Дніпропетровська |
5 | Водоп’янов Ярослав Олександрович | Дніпропетровська | |||
6 | 08 травня 2022 року – 11:10 | 400м (ж) | SESI Centro Esportivo | Кіняйкіна Крістіна Єдуардівна | |
7 | Кочмарик Вікторія Миколаївна | Дніпропетровська | |||
8 | Куприч Соломія Володимирівна | Дніпропетровська | |||
9 | 08 травня 2022 року – 11:40 | 400м (ч) | SESI Centro Esportivo | Драч Сергій Володимирович | Дніпропетровська |
10 | 08 травня 2022 року – 16:00 | семиборство – метання спису (ж) | SESI Centro Esportivo | Потапенко Катерина Олександрівна | м. Київ |
11 | 08 травня 2022 року – 16:00 | Фінал – штовхання ядра (ж) | SESI Centro Esportivo | Урсуленко Наталія Миколаївна | Донецька |
12 | Філімошкіна Римма Миколаївна | Донецька | |||
13 | 08 травня 2022 року – 17:00 | Фінал – 100м (ж) | SESI Centro Esportivo | фіналіст 2 | |
14 | 08 травня 2022 року – 17:20 | Фінал – 100м (ч) | SESI Centro Esportivo | фіналіст 3 | |
15 | 08 травня 2022 року – 17:40 | Фінал – семиборство 800м (ж) | SESI Centro Esportivo | Потапенко Катерина Олександрівна | м. Київ |
16 | 08 травня 2022 року – 18:00 | Фінал – Естафета 4х400м (мікс) | SESI Centro Esportivo | фіналіст 07.05 12 | |
НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС | |||||
1 | 08 травня 2022 року – 09:00 | Парні мікст | Parque cinquentenário (Farroupilha City Stadium) | Васильєва Марія Вікторівна | м. Київ |
Кузьменко Григорій Валентинович | м. Київ | ||||
2 | Парні мікст | Parque cinquentenário (Farroupilha City Stadium) | Ходько Юлія Олександрівна | м. Київ | |
Закладний Геннадій Миколайович | Полтавська | ||||
3 | Парні мікст | Parque cinquentenário (Farroupilha City Stadium) | Будник Роксолана Володимирівна | м. Київ | |
Овчаренко Максим Віталійович | Полтавська | ||||
4 | Парні мікст | Parque cinquentenário (Farroupilha City Stadium) | Завіновська Карина Олексіївна | м. Київ | |
Велієв Антон Усеінович | Полтавська | ||||
СТРІЛЬБА | |||||
1 | 08 травня 2022 року – 10:00 | мікс: 10м пневматичний пістолет, кваліфікація | Clube Caxiense de Caça e Tiro | Афонченко Інна Віталіївна | Чернігівська |
2 | Лазебник Олексій Олександрович | Дніпропетровська | |||
3 | 08 травня 2022 року – 11:00 | мікс: 10м пневматичний пістолет, топ 8 | Clube Caxiense de Caça e Tiro | відкваліфіковані 1 | |
4 | 08 травня 2022 року – 13:40 | мікс: 10м пневматичний пістолет, за 3 місце | Clube Caxiense de Caça e Tiro | за результатами топ8 3-4м | |
5 | 08 травня 2022 року – 14:10 | мікс: 10м пневматичний пістолет, фінал | Clube Caxiense de Caça e Tiro | фіналісти топ8 |
Читайте також:
-
2 лютого, 22:22
Національна пара збірна з лижних перегонів та біатлону потужно перемагає у Мартеллі
Національна пара збірна з лижних перегонів та біатлону потужно перемагає у Мартеллі
-
2 лютого, 22:20
Пара збірна зі стрільби кульової посилює підготовку перед Парижем
Пара збірна зі стрільби кульової посилює підготовку перед Парижем
-
1 лютого, 21:51
Українці стали віцечемпіонами міжнародного турніру з пара тенісу
Українці стали віцечемпіонами міжнародного турніру з пара тенісу