7 медалей України у перший день змагань чемпіонату світу з паралімпійського плавання

Національна паралімпійська збірна України з плавання стала причиною пізньої спортивної вболівальницької ночі для багатьох українців: адже трансляція наживо, що проходить на фейсбук-сторінці Національного комітету спорту інвалідів України, завершилась доволі пізно. Проте це того вартувало: у перший день змагань чемпіонату світу українські паралімпійці вибороли 7 високих нагород, серед яких 3 золоті та 4 срібні медалі та стали третіми в турнірній таблиці чемпіонату.

Плавчиння Марина Піддубна розпочала золотий відлік України на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S11 (спортсмени з порушенням зору).  Українка показала час – 30.34 і на 0.36 сек випередила володарку золота Паралімпіади-2016 – Гюджі Лі з Китаю, яка стала третьою. Переможну золоту естафету підхопив Ярослав Денисенко (клас S 12 – спортсмени з порушенням зору) , котрий на дистанції 100 м на спині був найкращим. І у самому кінці змагань – золота крапка Єлизавети Мерешко (клас  SB5   – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату), котра розпочала цей чемпіонат світу спершу сріблом, лише на декілька секунд уступивши суперниці з Китаю, яка встановила рекорд на дистанції 400 метрів вільним стилем. Направду пишаємось Єлизаветою: вона – приклад того, як потрібно боротись за український результат: на дистанції 100 м брасом їй не було рівних – золото!

Ну і ще 3 срібла України (причому багато хто із спортсменів у кваліфікаційних вранішніх запливах показали перший результат):

Гаращенко Кирило (клас S13  – спортсмени з порушенням зору) – дебютант чемпіонату світу. Став другим на дистанції 400 м вільним стилем.

Богодайко Євгеній (клас S7  – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату) – срібло на дистанції 50 м батерфляєм.

Стеценко Анна  (клас S13  – спортсмени з порушенням зору) – стала другою на дистанції 400 м вільним стилем.

Загалом турнірна таблиця першого дня чемпіонату світу, що 9 вересня розпочався у Лондоні виглядає наступним чином:

1

Сьогодні – другий день змагань чемпіонату світу з плавання, в якому бере участь біля 600 спортсменів з 60 країн світу.  Ми сьогодні разом зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України – компаніями lifecell та ВОЛЯ – вболіватимемо за команду та за справжній УКРАЇНСЬКИЙ РЕЗУЛЬТАТ!

Змагання цього чемпіонату (ранкові (кваліфікаційні) та вечірні сесії) транслюються також наживо на фейсбук-сторінці  Національного комітету спорту інвалідів України: https://www.facebook.com/groups/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/.  На наших каналах Youtube транслюватимуться вечірні сесії:https://www.youtube.com/channel/UC8Dek31KgPUC_NNJx1z49Iw та https://www.youtube.com/user/invamedia/featured/

Долучайтесь! Станьте частиною нашої спільної перемоги!