5 медалей паралімпійців України у перший день Паралімпіади

Національна паралімпійська збірна команда України яскраво розпочала змагання першого дня на Паралімпіаді-2018: 5 медалей та перше місце по кількості нагород разом із командою США.

Сьогодні наші спортсмени, попри неймовірні пориви вітру, попри звичне для першого дня хвилювання, вибороли у біатлоні (спринт – 7,5 км індивідуальна гонка коротка дистанція чоловіки, 6 км – жінки) 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові медалі, один-в-один повторивши історію першого дня змагань у Сочі-2014.

Першою медалісткою дня стала Ляшенко Людмила, котра виборола першу свою паралімпійську медаль. І ця медаль є бронзовою.
Бронзові нагороди також завоювали Рептюх Ігор та Ковалевський Анатолій з гайдом Олексанлдром Мукшиним
Своє перше паралімпійське срібло виборола Шишкова Оксана з гайдом Казаковим Віталієм.

Ну і яскраву крапку сьогоднішнього змагального дня поставив Лук’яненко Віталій(гайд – Марчишак Іван) – наш прапороносець, який здолав усі міфи про те, що для спорту є якісь вікові цензи, що молодшим краще виборювати медалі і що прапороносці не беруть золота.  Видно, така доля Віталія – руйнувати всі стереотипи та доводити усім, що неможливого не буває.
Завтра у нас – лижні перегони довга дистанція (15 км) клас сидячи. Україна представлена лише чоловіками у цім класі – Радь Тарас та Яровий Максим.