16 медалей за день до завершення міжнародного турніру з кульової стрільби

За результатами передостаннього дня змагань міжнародного турніру у м. Ганновер національна паралімпійська збірна команда з кульової стрільби виборола ще дві медалі – золото та срібло.  Таким чином, на сьогодні, за день до завершення змагань, в скарбничці України вже 16 медалей – 7 золотих, 6 срібних та 3 бронзові.

Золото у видовищному фіналі у вправі Р2 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 м, клас SH1) здобула Ляху Ірина. До останнього вона боролась за першість з спортсменкою з Італії. Перед останнім пострілом посідала друге місце, однак змогла зконцентруватись на останньому пострілі та виборола золото.

Срібло у вправі R2 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м, клас SH1) здобула Щетнік Ірина. Вона показала найкращий результат у кваліфікації, однак у фіналі трішки поступилась іменитій спортсменці, чемпіонці Паралімпійських ігор зі Словаччини.

Завтра – останній день змагань цього міжнародного турніру, а за команду ще дужче вболіватимуть та підтримуватимуть партнери Національного паралімпійського комітету України – компанії lifecell та Воля.

Нагадаємо, що змагання у Ганновері є щорічним міжнародним турніром, який є насправді інклюзивним, адже у змаганнях у відповідних вправах можуть брати участь спортсмени-паралімпійці, дефлімпійці та олімпійці.