МісцеПрізвище, ім'яВид спортуВид программи
1Дідух ВікторНастільний тенісКлас 6-8
1Ніколенко МаксимНастільний тенісКлас 6-8
1Попов МихайлоНастільний тенісКлас 6-8
1Стеценко АннаПлавання100 м в/с - S13
1Антонюк ВолодимирФутбол ДЦП7-А
1Доценко ІванФутбол ДЦП7-А
1Дутко ТарасФутбол ДЦП7-А
1Зінов`єв ЄвгенФутбол ДЦП7-А
1Каграманян ЕдгарФутбол ДЦП7-А
1Красильников АртемФутбол ДЦП7-А
1Кулинич БогданФутбол ДЦП7-А
1Лень ОлегФутбол ДЦП7-А
1Молодцов ДмитроФутбол ДЦП7-А
1Подольський СтаніславФутбол ДЦП7-А
1Романчук ВіталійФутбол ДЦП7-А
1Симашко КостянтинФутбол ДЦП7-А
1Трушев ВіталійФутбол ДЦП7-А
1Шкварло ІванФутбол ДЦП7-А
2Павлик РоманЛегка атлетика400 м - Т36
2Діброва МиколаЛегка атлетикаШтовхання ядра - F36
2Гриненко БогданПлавання50 м в/с - S8
3Божинський ЮрійПлавання50 м в/с - S8
2Смирнов ВікторПлавання200 м кмп - SМ11
2Виноградець ДмитроПлавання150 м кмп - SM3
2Денисенко ЯрославПлавання100 м в/с - S13
3Даниліна ЛюдмилаЛегка атлетика1500 м - Т20
3Богодайко ЄвгенійПлавання100 м в/с - S7
3Вербова МаринаПлавання50 м н/сп - S4
3Веракса МаксимПлавання100 м в/с - S12
МісцеПрізвище, ім'яВид спортуВид программи
1Дементьєв ЄгорВелосипедний спортІнд. гонка - С5
3Денисюк ОлексійСтрільба кульова Р4 - довільний пістолет, 50 м 60 пострілів - SH1
3Овсій ЗояЛегка атлетикаМетання диску - F51
1Кліпперт СергійПлавання100 м н/сп - S12
1Стеценко АннаПлавання50 м в/с - S13
2Матло ЯринаПлавання100 м н/сп - S12
2Лафіна МаріяПлавання50 м брас - SВ3
3Мащенко ОлександрПлавання100 м батерфляй - S11
1Комаров ОлександрПлавання4х100 м в/с - 34pts
1Крипак МаксимПлавання4х100 м в/с - 34pts
1Гриненко БогданПлавання4х100 м в/с - 34pts
1Дубров ДенисПлавання4х100 м в/с - 34pts
МісцеПрізвище, ім'яВид спортуВид программи
2Денисенко ЯрославПлавання400 м вільний стиль - S13
1Цвєтов ІгорЛегка атлетика200 м - T35
2Ботурчук ОксанаЛегка атлетика200 м - T12
3Павлик РоманЛегка атлетикаСтрибки в довжину - T36
1Дацко АнтонФехтування на візкахШабля - Кат. Б
1Демчук АндрійФехтування на візкахШабля - Кат. A
2Стеценко АннаПлавання400 м вільний стиль - S13
2Свідерська ОльгаПлавання150 м комплекс - SM4
3Піддубна МаринаПлавання50 м вільний стиль - S11
1Дубров ДенисПлавання100 м батерфляй - S10
2Крипак МаксимПлавання100 м батерфляй - S10
2Богодайко ЄвгенійПлавання50 м батерфляй - S7
МісцеПрізвище, ім'яВид спортуВид программи
3Галінська ЮліяДзюдо-48 кг
3Хорава ДавидДзюдо-66 кг
3Катишев РусланЛегка атлетикаПрижки в довжину (T11)
3Данилюк РоманЛегка атлетикаШтовхання ядра (F11/12)
3Семененко ЯрославПлавання100 м на спині
3Хруль ОксанаПлавання100 м на спині
2Дубров ДенисПлавання100 м брасом
3Свідерська ОльгаПлавання100 м вільний стиль
1Богодайко ЄвгенійПлавання100 м на спині
.